OKLUZJA 2. Diagnostyka i postępowanie w przypadkach zaawansowanych zaburzeń funkcjonalnych narządu żucia.

Termin: od: 2023-10-11 do: 2023-10-12

Dwudniowy kurs praktyczny

Prowadzący: prof. dr hab. n. med. Jan Pietruski

Miejsce: Praktyka Stomatologiczna Małgorzaty i Jana Pietruskich, ul. Waszyngtona 1/34, Białystok  

Kurs przeznaczony dla lekarzy, którzy już pracują w poszanowaniu funkcji narządu żucia, używają łuków twarzowych i artykulatorów, ustalają pozycję relacji centralnej jako punktu wyjścia do diagnostyki i planowania leczenia. Jeśli jesteśmy już na tym etapie rozwoju zawodowego, kiedy łuk twarzowy staje się codziennym narzędziem,  coraz częściej pojawiają się pytania – co robić, kiedy nie da się ustalić relacji centralnej, kiedy pacjent zgłasza się z powodu bólu związanego ze stawami skroniowo-żuchwowymi i mięśniami żucia, obręczą barkową, czy można już rozpocząć diagnostykę i planowanie leczenia, czy też wdrożyć leczenie wstępne mające na celu stabilizację sytuacji wyjściowej.


Coraz więcej mówi się na temat szynoterapii i z tym zagadnieniem również łączy się szereg pytań – na czym polega szynoterapia, jak długo trwa, jak wykonać szynę i na czym polegają wizyty kontrolne. Czym różnią się różne rodzaje szyn, itd. Dlaczego potrzebujemy współpracy fizjoterapeuty? Na te i podobnie pytania odpowie KURS .

Uwaga: zakres procedur wykonywanych w czasie części praktycznej może ulec zmianie w zależności od dostępności pacjentów kwalifikujących się do określonych procedur oraz stopnia zaawansowania grupy uczestniczącej w  szkoleniu.


WARUNKIEM uczestniczenia w kursie jest wcześniejsze uczestnictwo w regularnym kursie OKLUZJI najlepiej u Prof. Pietruskiego lub innym regularnym stacjonarnym ( co najmniej dwudniowym) kursie z tej tematyki. To bardzo ważne – przyjazd na ten kurs bez podstawowej znajomości zasad funkcji narządu żucia opartej na fizjologii stawów skroniowo-żuchwowych jest stratą czasu. 


Poziom: zaawansowany

Czas trwania: 2 dni

Liczba uczestników: maks. 10 osób

Cena kursu: 4990 zł brutto - wczesna rejestracja

                    5490 zł brutto - późna rejestracja


W cenie kursu materiały oraz przerwy kawowe i lunche.


Istnieje możliwość uzyskania dofinansowania w wysokości od 50% do 80% wartości usługi.

W celu uzyskania szczegółowych informacji w temacie dofinansowań - zapraszamy do kontaktu z Panią Dorotą Łapińską pod numerem tel. 570 968 686 lub sekretariat@simitu.eu

Cena regularna: 5700 zł


Zasady rezygnacji:

W przypadku rezygnacji zgłoszonej do miesiąca przed terminem kursu zwracamy opłatę w pełnej wysokości minus 200 zł + vat, po tym terminie rezygnacje nie będą przyjmowane.

Faktury są wystawiane automatycznie po dokonaniu płatności on-line.

 

Dwudniowe szkolenie praktyczne