Zakończ rok 2023 z wyjątkowym kursem prowadzonym przez Dr JEFFREYA MCCLENDONA

CORPS for FACE by Dr Jeff McClendon - sesja specjalna w Polsce !! - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Termin: 1-2.12.2023

Miejsce: Sheraton Sopot Hotel (dla uczestników kursu specjalne ceny pokoi) 

 

Comprehensive Orthodontics, Restorative, Periodontics and Surgery for Functional Aesthetic Collaboratice Excellence (CORPS for FACE)

INTEGRACJA ESTETYKI I FUNKCJI

2 dni holistycznego podejścia i analizy znaczenia formy zębów, budowy łuków zębowych oraz budowy kostnej twarzoczaszki w kompleksowym zespołowym leczeniu ortodontycznym, protetycznym, periodontologicznym i ortognatycznym. Wszystko w jednym celu – aby osiągnąć znakomite estetyczno-funkcjonalne rezultaty.

„TOOTH FORM SAVES THE DAY” - Starcie zębów będące pozornie niewinną formą patologii jest bardzo często pomijane, ponieważ uważane jest za „normę”. Bioestetyka (Bioesthetic Dentistry) opiera się na wykorzystaniu naturalnej, niestartej formy zębów jako podstawowej zasady uwzględnianej podczas diagnostyki oraz planowania leczenia. W ramach wykładów przedstawione zostaną krok po kroku zasady, zalecenia (rekomendacje) oraz postępowanie lecznicze w oparciu o proste wytyczne – co pozwoli uczestnikom zrozumieć całość zagadnienia - jak w zabawie połącz kropki aż do celu.

Specjalne zagadnienia obejmują: FEE line, the Ring (pierścień), FAB, UNcle Miltie rules, TOPS, and Space in the Face.


Dr McClendon to protetyk, który pracuje z najlepszymi chirurgami ortognatycznymi i ortodontami na całym świecie. Opowie o swoim warsztacie pracy i innowacjach w pracy zespołowej. 
Jest dyrektorem OBI Mexico i uznanym światowym wykładowcą. Ogromna wiedza praktyczna i lata doświadczeń w pracy interdyscyplinarnej między innymi z dr Gunsonem, dr Chira czy dr Arnettem to najlepsza wizytówka. 


Język kursu: Angielski - Kurs będzie tłumaczony symultanicznie na język polski.

Liczba uczestników: OGRANICZONA

Cena:

3200 zł – wczesna rejestracja do 30.09.2023

3800 zł – późna rejestracja od 1.10.2023

 

Organizatorem kursu jest Dental Profi, ul. Kasztanowa 1, 81-515 Gdynia, NIP 876-208-19-75

info@dentalprofi.pl