Kurs podstawowy KATANA ZR 3in1 Fausto Carloni

KURS PODSTAWOWY KATANA ZR 3in1
Fausto Carloni właściciel laboratorium Dental Milling Center w San Marino. Od wielu lat wykonuje prace w ceramice a podczas tego kursu zademonstruje doświadczenie zdobyte na ścieżce własnej kariery. Tlenek cyrkonu przeszedł długą drogę od nieprzezroczystego białego materiału na podbudowy ceramiczne do cyrkonu wielowarstwowego idealnego do tworzenia koron i mostów z opcja malowania.

Producenci tacy jak Kuraray poczynili wielkie postępy produkując Dyski Katana, dzieląc materiał ze względu na twardość, odporność i przezierność, dlatego w zależności od rodzaju pracy musimy wybrać odpowiedni materiał.

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich początkujących użytkowników cyrkonu Katana, mających chęć poszerzenia wiedzy dotyczącej zastosowania mas do kolorowania bądź minimalnej stratyfikacji z bardzo zadowalającym wynikiem końcowym a także dla osób, które chcą poznać podstawowe zastosowanie ceramiki Noritake.

Kurs rozpoczyna się od krótkiej części teoretyczno-praktycznej która opisuje obróbkę i przygotowanie cyrkonu Katana do synteryzacji.
Następnie przechodzimy do demonstracji online w której przedstawiamy zastosowanie 3 technik :
1. Technika „External Live Stain”
2. Technika „Internal Live Stain”
3. Technika Mikrowarstwowania za pomocą LUSTER PASTE CZR ™ FC

Podczas kursu 3in1 skupiamy się na zastosowaniu kilku mas i kolorów i uczynienia naszej pracy jak najbardziej naturalnej i prostej w wykonaniu.
W czasie kursu możecie zobaczyć podstawowe kroki zastosowania produktów Kuraray Noritake wyjaśnione przez slajdy, które zwracają uwagę na wybór odpowiednich mas i kolorów.


Dostęp do kursu możliwy jest wyłącznie z konta, z którego dokonano zakupu.

Wykładowca: tech. dent. Fausto Carloni
Cena:
400 zł - 30 dniowy dostęp do kursu

Kurs tłumaczony na język polski (napisy) 
Czas trwania: 45 minut